Müşteri Hizmetleri: +90 533 646 89 31
 

Polizei P -001 Ultraviyole Dezenfeksiyon Cihazı Taşınabilir Uv El Dezenfeksiyon Cihazı

Polizei P -001 Ultraviyole Dezenfeksiyon Cihazı Taşınabilir Uv El Dezenfeksiyon Cihazı , Özellikler: ★ toz akarları öldürmek: toz akarları çıplak gözle görünmez küçük yaratıklar, yatakta, yastık, kanepe, halı, onlar evin her yeri

Özellikler:

★ toz akarları öldürmek: toz akarları çıplak gözle görünmez küçük yaratıklar, yatakta, yastık, kanepe, halı, onlar evin her yerinde vardır ve birçok zarar yapmak: toz akarları ısırmak insanlar cilt kaşıntı ve cilt kızarıklık yapmak, insanların uyuyamamalarına ve rahatsız olmalarına izin ver. Bu lambanın UV-C ışını güneş ışığından yüzlerce daha güçlüdür, toz akarlarını hemen öldürebilirler.

★ Bakteri öldürmek: Bu lamba kolay bakteri öldürmek olabilir: kalıp, Staphylococcus aureus, E.coli, Pet parvovirus, grip vb Ultraviyole ışık onları su ve oksijene böler.

★ kokuyu gidermek: Bu lamba, mutfaktaki Dumanlı koku, yatak odasında küf kokusu ve tuvaletteki kötü koku, Ayakkabılar kutu, buzdolabı, çöp tenekesi vb.Gibi kokuyu giderebilir. UV-C ışını, ozon organik veya inorganik koku maddelerini hızla öldürür ve oksidatif olarak ayrıştırır.

★ Temiz hava: Havadaki küçük maddeleri parçalayabilir, astıma ve alerjiye neden olabilecek alerjenleri azaltabilir, Soğuk algınlığına, kızarmaya, alerjilere, sinüs enfeksiyonuna neden olan kirleticileri öldürür, havayı daha taze hale getirir

 

Özellikler:

- Ürün rengi: Beyaz

- Güç: 7W

- Çalışma voltajı: 3V (2x AAA pil, piller dahil değildir)

- Ürün boyutu: 175mm * 33mm

- Fonksiyon: Sterilizasyon / akar çıkarma / dezenfeksiyon

 

Paket içeriği:

1x Dezenfeksiyon Lamba